wws baner 2018

Uroczysta Gala rozdania nagród w ramach VII edycji konkursu, odbyła się na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Wydarzenie to miało miejsce podczas konferencji eduKids&Teens, organizowanej przez Edunation, które był także współorganizatorem konkursu. Ponadto Laureaci konkursu zostali zaproszeni na szkolenie pt. "Od teoretyka do praktyka - organizacja wycieczek szkolnych". W tym roku nagrodą główną w 3 przyjętych kategoriach był wyjazd dla nauczycieli do Malagi.

 

wws2017

W VI edycji konkursu odnotowaliśmy rekordową liczbę ponad 400 zgłoszeń. Uroczysta Gala rozdania nagród odbyła się po raz pierwszy w Warszawskim Domu Technika. Dopełnieniem imprezy był panel dyskusyjny o tematyce "Jak zachować wspomnienia z wycieczki na dłużej - sprawdzone narzędzia i metody". Konkurs został objęty patronatem honorowym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego.

 

 

wws2016

W ramach jubileuszowej piątej edycji konkursu oprócz uroczystego rozdania nagród odbył się także bardzo ciekawy panel dyskusyjny na temat wycieczek z bardzo aktywnym udziałem nagrodzonych nauczycieli a także dr Grzegorza Śpiewaka. Już po raz trzeci mieliśmy przyjemność zorganizować uroczystość w Muzeum Niepodległości w Warszawie.

wws1

wws22

wws33

 

konkues wws 4 edycja

IV edycja odbyła się pod patronatem Ministra Sportu i Turystyki oraz marszałków 11 województw. Tym razem formuła konkursu została rozszerzona także o wyjazdy 1-dniowe, aby organizatorzy krótszych wycieczek także mieli szanse na wyróżnienie. Wśród partnerów konkursu znalazły się między innymi Warszawska Izba Turystyki, Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE) oraz Krajowy Ośrodek Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej.

konkurs1

konkurs4

konkurs3

Patroni konkursu i sponsorzy 2015

partnerzy2015


3

III edycja konkursu odbyła się razem z obchodami 25-lecia działalności ATAS, w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Imprezę uświetnili swoim przybyciem goście VIP z Polski i zza granicy, wśród których znaleźli się między innymi Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Pani Katarzyna Sobierajska, Przewodniczący Warszawskiej Izby Turystyki Andrzej Szymański oraz Ambsador Malty  Pierre Clive Agius.

 

 

 

2

Do II edycji konkursu przystąpiliśmy razem z naszym partnerem edukacyjnym Wydawnictwem Nowa Era, a nagrody wręczyliśmy podczas uroczystej gali w Warszawie.

 

 

1edycja

I edycja konkursu odbyła się pod honorowym patronatem Minister Edukacji Narodowej. Pomysł okazał się sukcesem, do udziału zgłosiło się około tysiąca uczestników, co oznacza 1000 interesujących, zrealizowanych wycieczek dla młodzieży.