wws2016

W ramach jubileuszowej piątej edycji konkursu oprócz uroczystego rozdania nagród odbył się także bardzo ciekawy panel dyskusyjny na temat wycieczek z bardzo aktywnym udziałem nagrodzonych nauczycieli a także dr Grzegorza Śpiewaka.  Już po raz trzeci mieliśmy przyjemność zorganizować uroczystość w Muzeum Niepodległości w Warszawie.

wws1

 

wws22

 wws33

konkues wws 4 edycja

 IV edycja odbyła się pod patronatem Ministra Sportu i Turystyki oraz marszałków 11 województw. Tym razem formuła konkursu została rozszerzona także o wyjazdy 1-dniowe, aby organizatorzy krótszych wycieczek także mieli szanse na wyróżnienie. Wśród partnerów konkursu znalazły się między innymi Warszawska Izba Turystyki, Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE) oraz Krajowy Ośrodek Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej.

konkurs1

 

konkurs4

 

konkurs3

Patroni konkursu i sponsorzy 2015

partnerzy2015


3

III edycja konkursu odbyła się razem z obchodami 25-lecia działalności ATAS, w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Imprezę uświetnili swoim przybyciem goście VIP z Polski i zza granicy, wśród których znaleźli się między innymi Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Pani Katarzyna Sobierajska, Przewodniczący Warszawskiej Izby Turystyki Andrzej Szymański oraz Ambsador Malty  Pierre Clive Agius.

 

 

 

2

Do II edycji konkursu przystąpiliśmy razem z naszym partnerem edukacyjnym Wydawnictwem Nowa Era, a nagrody wręczyliśmy podczas uroczystej gali w Warszawie.

 

 

1edycja

I edycja konkursu odbyła się pod honorowym patronatem Minister Edukacji Narodowej. Pomysł okazał się sukcesem, do udziału zgłosiło się około tysiąca uczestników, co oznacza 1000 interesujących, zrealizowanych wycieczek dla młodzieży